fb

yt

 

Zapraszamy na szkolenie z zakresu udzielania Pierwszej Pomocyz użyciem fantomów, defibrylatora AED.

Termin: 16 sierpień 2018r.

Godzina: 8:30

Miejsce: 15-717 Białystok ul. Reymonta 12/2 

Zapraszamy Wszystkich chętnych na szkolenie i egzamin kwalifikacyjny na wszystkie grupy energetyczne G1, G2, G3 E i D. Szkolenie odbędzie się 26 lipca 2018r. w godzinach 8:00 - 15:00. Po zakońćzeniu szkolenia rozpocznie się egzamin  przed Komisją egzaminacyjną.

25 maja w życie wchodzą nowe przepisy UE o ochronie danych osobowych (RODO) dlatego dołożyliśmy starań aby przeanalizować bezpieczeństwo danych i dostosować nasze procedury, dokumenty i Politykę Prywatności w celu zapewniania bezpieczeństwa Państwa danych osobowych.

Zgodnie z art. 14 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy, że:

 • Administratorem Państwa danych osobowych jest Ośrodek Kształcenia Ustawicznego „EXPERT” Jan Edmund Hołownia z siedzibą w Białymstoku, ul. Reymonta 12/2, 15-717 Białystok. Możesz się z nami kontaktować przy użyciu formularza kontaktowego na stronie www.okuexpert.com.pl/kontakt;
 • Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu w celach marketingowych, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych oraz art. 2 i 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) oraz w celu zawarcia i realizacji umowy na świadczenie usług szkoleniowych i doradczych, wypełnia obowiązku prawnego ciążącego na firmie OKU EXPERT;
 • Państwa dane będą przetwarzane na podstawie:
  • udzielonej zgody,
  • konieczności wynikającej z prawnie uzasadnionych przypadków lub interesów realizowanych przez administratora,
  • umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych w przypadku realizowania umowy na realizację zadań Służby BHP,
 • odbiorcą danych, poza Administratorem, są podmioty z nim współpracujące, które zapewniają wsparcie naszej działalności, w szczególności zapewniają wsparcie techniczne dla systemów teleinformatycznych, obsługę księgową, hosting, firmom kurierskim i pocztowym, które będą dostarczać do Państwa przesyłki, podmiotom lub organom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. OKU EXPERT posiada podpisane umowy z tymi podmiotami aby mieć pewność, że zostały wprowadzone odpowiednie środki techniczne, organizacyjne i inne zapewniające bezpieczeństwo danych osobowych.
 • Państwa dane osobowe będą przechowywane do momentu wniesienia wniosku o ich usunięcie lub na podstawie :
  • przepisów prawa, które mogą obligować firmę OKU EXPERT do przetwarzania danych przez określony czas (np. ustawa o rachunkowości, prawo oświatowe itp);
  • okres przez jaki są świadczone usługi;
  • okres, który jest niezbędny do obrony interesów administratora;
  • okres na jaki została udzielona zgoda;
 • Posiadają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, uzupełnienia niekompletnych danych, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych,
 • Państwa dane nie będą przekazywane do odbiorców znajdujących się w państwach poza Europejskim Obszarem Gospodarczym (Kraje Unii Europejskiej oraz Islandia, Liechtenstein i Norwegia).,
 • pozyskane dane pochodzą ze źródeł publicznie dostępnych lub zostały przez państwa przekazane za pomocą formularza kontaktowego na stronie internetowej. Dane osobowe są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym aplikacji, stron internetowych udostępnianych przez OKU EXPERT, w tym zapisywanych w plikach cookies.
 • dane nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.
 • Posiadają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 

Kontakt  z nami:

www.okuexpert.com.pl

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszystkim naszym partnerom, współpraownikom, kontrahentom życzymy Szczęśliwego Nowego Roku 2016 który sprawi, że wszystkie podjęte działania zakończą się sukcesem.

 

życzy zespół

OKU EXPERT

Już niedługo ruszamy ze szkoleniami BHP w formie E-learning. Więcej informacji w krótce. 

 

Zespół OKU Expert

Szkolenie na uprawnienia palaczy kotłowni CO - centralnego ogrzewania na paliwa ciekłe, stałe lub gazowe.

Kurs palacza CO składa się z części teoretycznej i praktycznej oraz kończy się egzaminem przed Państwową komisją kwalifikacyjną. Wydawane uprawnienia na palacza CO w zakresie obsługi kotłów wodnych i/lub parowych w i uzyskanie świadectwa kwalifikacji są ważne przez okres 5 lat i należy je ponawiać.

 


Warunkem przyjęcia na kurs jest:
- ukończony 18 rok życia
- wykształcenia minimum podstawowe

W trakcie realizacji szkolenia palaczy CO, poruszane są następujące tematy:
- rodzaje kotłów CO
- podstawowe parametry pieców CO
- rodzje paliw
- konserwacja kotłów CO
- obowiązki palacza CO
- BHP przy obsłudze pieca CO
- procedury w sytuacjach awaryjnych
- konserwacja kotłów CO

Przewidywany termin rozpoczęcia: I tura 10 września 2015  II tura 24 września 2015

Koszt szkolenia 400 zł + 175 zł (egzamin)

Zapisy i szczegółowe informacje

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

tel 504-298-004 / 604-631-214

Zapraszamy Wszystkich chętnych na szkolenie i egzamin kwalifikacyjny SEP na wszystkie grupy uprawnienia E i D. Szkolenie odbędzie się w dniach 11-12 sierpnia 2014 a egzamin rozpoczyna się 13 sierpnia 2014 r. o godzinie 16:00. Zgłoszenia przyjmowane są do 9 sierpnia 2014r. do godziny 16:00.

Zapraszamy Wszystkich chętnych na szkolenie i egzamin kwalifikacyjny SEP na wszystkie grupy uprawnienia E i D. Szkolenie odbędzie się w dniach 5-6 luty 2014 a egzamin rozpoczyna się 7 lutego 2014 r. o godzinie 16:00. Zgłoszenia przyjmowane są do 2 lutego 2014r. do godziny 16:00.

 

24 sierpnia 2012 r. weszło w życie rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Społecznej z 1 sierpnia 2012 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie trybu uznawania zdarzenia powstałego w okresie ubezpieczenia wypadkowego za wypadek przy pracy, kwalifikacji prawnej zdarzenia, wzoru karty wypadku i terminu jej sporządzenia (Dz.U. poz. 909). Rozporządzenie zostało wydane na podstawie art. 5 ust. 4 ustawy z 30 października 2002 r. o ubezpieczeniu społecznym z tytułu wypadków przy pracy i chorób zawodowych (Dz.U. z 2009 r. nr 167, poz. 1322 z późn. zm.), dalej: ustawa wypadkowa. Zmieniony został wzór karty wypadku.

Zaufali nam:

4_BAU.JPGIPN.jpgMcDonalds Logo.jpgPM_Group.jpgbgn.gifherb_gminy_1.gifherbczeremcha.pngkiermusy.jpglogo_BCT.GIFmosir.jpgpfrr.jpgpko_logotyp_2.jpgrcs.gif